בניית ווידג'ט פלאש ככלי לקידום אתרים נובמבר 2010 פרקים במאמר:

בניית ווידג'ט פלאש - מימוש התנועה

איך לממש את הגדלת התנועה כדי להביא רווחים?
האתר הראשי צריך להציע גם שירותים נוספים פרט לויג'ט החינמי.
שירותים אלו צריכים להיות בתשלום, ואינם חייבים להיות קשורים לעולם התוכן של ויג'ט הפלאש. בדוגמא שלנו, יכול האתר הראשי של ויג'ט האנימציה להציע את השירות האפליקציה כבונוס, בעוד שעצם מהותו היא בכלל שירותי אינסטלציה (מומלץ ליצור קשר רעיוני, גם אם רופף, למהות האתר המארח. "אנחנו משחררים גם סתימות באינטרנט – השתמש בויג'ט שלנו להגדלת נפח ההירשמות לניוזלטר שלך....").

אתר האינסטלציה שדירוגו בגוגל עלה פלאים (כתוצאה מהשימוש הגובר באפליקציית הויג'ט, והגדלת נפח הלינקים הנכנסים אליו כתוצאה מהשימוש בה), מוצא את עצמו לפתע בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש על "אינסטלציה", כשהוא עוקף את כל מתחריו. התוצאה הישירה של הקידום הפתאומי היא הכפלת מספר הכניסות לאתר, וגם הכפלת הזמנות העבודה לשירותי האינסטלציה שהוא מקבל.

זהו רווח כספי עקיף – שיפור הדירוג מביא לעלייה בכניסות לעמודי השירות בתשלום, ולעלייה במספר הזמנות העבודה.

יכולת מיקוד גבוהה לתנועה זו
תנועה המגיעה בעקבות הויג'ט מלינקים ישירים באפליקצייה, או מלינקים באתרים השונים קל מאד לאפיין. גולשים אלו נכנסים לאתר המארח כי הם מעוניינים בויג'ט. בתור התחלה, ניתן להבין מכך שכולם בעלי אתרים, כולם בעלי ידע טכנולוגי בסיסי. בהתאם לפונקציונליות הספציפית של הויג'ט אפשר ללמוד עוד פרטים על אופי התנועה ואיכותה.

היכרות זו עם טיב התנועה עוזרת לשפר את ההמרה של אותה אוכלוסיה (לחץ כאן ללמוד עוד על המרות ואיך ניתן לשפר אותן). ניתן בקלות יחסית למצוא דרכים "לגרור" את התנועה החדשה לפנים האתר הראשי ולפתות אותה לרכוש מוצרים ושירותים נלווים או לצרוך את התוכן שהוא מציע, על ידי הצגתו מהזוית הרלוונטית לאותה אוכלוסיה.

כמו כן קל יותר למכור שטח פרסום באתר שהתנועה בו ממוקדת.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך תוכל לפתח ווידג'ט פלאש יעיל שיסייע בקידום אתרך.

עיצוב אתרעיצוב אתרים