בניית ווידג'ט פלאש ככלי לקידום אתרים נובמבר 2010 פרקים במאמר:

מהו ווידג'ט פלאש?

בניית ווידג'ט פלאש יכולה להיות דרך מוצלחת לקידום האתר, שיפור דירוגו במנועי החיפוש, והגדלת נפח התנועה. בנוסף, יכולה בניית ווידג'ט פלאש לעזור בחידוד ההגדרה של אופי ואיכות התנועה הנוספת. מטרת הרשימה הבאה להסביר איך יכולה בניית ווידג'ט פלאש לסייע בתחומים שלעיל, אך נתחיל בהסבר קצר: מה זה בכלל ווידג'ט?

ווידג'ט???
ווידג'ט פלאש היא אפליקציית פלאש קטנה ושובבה המספקת שירות כלשהו לבעלי אתרים מארחים. האתר המאחר יכול להיות אתר פלאש, אך הדבר נכון גם לגבי בניית אתרים בג'ומלה, ואחרים. בעלי האתרים המארחים מתקינים העתק של הווידג'ט באתר שלהם, וההעתק יודע לקבל אינפורמציה אישית ושונה מהאתר הראשי, לפי צרכי הלקוח.

כך יכול להווצר מצב בו אלפי בעלי אתרים מארחים מחזיקים אצלם כל אחד העתק יחיד של הווידג'ט, וכל ההעתקים הללו מדברים עם האתר הראשי, הוא האתר של יוצר הווידג'ט. ההעתקים מקבלים מהאתר הראשי אינפורמציה בהתאם לצרכיהם, ומציגים את האינפורמציה באתרים השונים. כל אתר מארח מציג תוכן אחר בסגנון ויזואלי אחר, בהתאם להגדרות ולצרכים שלו.

שירות ללקוח
אם כן, ווידג'ט היא אפליקציית פלאש שמספקת שירות ללקוח.
השירות יכול להיות למשל: הוספת אנימציה אישית לאתר, הוספת תפריט אנימטיבי המתאים את עיצובו ותוכנו לצרכים הספציפיים של האתר המשתמש, הוספת משחק פלאש העושה שימוש בלוגו הספציפי של בעל האתר וכדומה. (קרא עוד על מחירים הקמת אתרים)
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך תוכל לפתח ווידג'ט פלאש יעיל שיסייע בקידום אתרך.

עיצוב אתרים