קידום אתרים - משחק הכובעים. יוני 2010 פרקים במאמר:

הקמת אתר מקודם - בחירה מקצועית

שיטות הכובע השחור עובדות נגד האינטרסים של מנועי החיפוש שכן הן מנפחות בצורה מלאכותית את חשיבותו של האתר בעיני המנוע.

עם זאת, אין לראות בנוקטים בשיטות אלו כאנשים רעים.
במהלך חיי המקצועיים היתה לי הזכות להתקל בעשרות אנשי קידום אתרים מכל הסוגים והצבעים, בין אם בפורומים מקצועיים, ובין אם בחיים, במהלך שנותי ב בניית אתרי פלאש ובבניית אתרי html .
אנשי קידום האתרים הם, רובם ככולם, אנשים רגילים המנסים להתפרנס ולשרת את לקוחותיהם בצורה הטובה ביותר שהם יכולים. אנשי הכובעים השחורים אמנם נוסקים לתהילה מהר, ובניית אתרי פלאש או html וקידומם אצל בעלי מקצוע אלו מביאות לתוצאות מיידיות בשטח, אך הם גם מתרסקים מהר, וכולם לוקחים את זה בחשבון במודל העיסקי שלהם, וגם לא מסתירים את העובדה מלקוחותיהם.

למזלי, יש לי את האפשרות לברור את לקוחותי, כך שאינני מקבל תיקים שמערבים התחרות ב"שכונות" צפופות ורעות, בהן רוב האתרים נוקטים בטכניקות כובע שחור כדי לשרוד בעשירייה הפותחת. לקוחות כאלה, מהסוג המוכר לכולנו, הם אלו האחראיים על הספאם שאנו מקבלים בדואר, ואתם יכולים להיות בטוחים שאם הם מזבלים את הדואר, הם גם מזבלים את מנועי החיפוש. הלכה למעשה, אם אתה רוצה לבנות אתר פלאש ולקדם אותו, אפשר לעשות טונות של כסף אם מוצאים דרכים לא כשרות לעשות זאת. המוחות הטובים ביותר בעסק שייכים לבעלי כובעים שחורים. הם לרוב גם בעלי נטייה טכנולוגית טובה משל חבריהם, ונמשכים באופן טבעי למניפולציות טכנולוגיות ולחשיבה אסטרטגית מורכבת.

מה שהם עושים כשהם מקדמים אתר פלאש לא קשור למה שאני עושה. כולנו מנסים בסופו של דבר להביא גולשים לאתר הפלאש או לאתר ה-html, אבל כאן נגמר הדמיון. אני לא צריך לעקוב אחרי כל תזוזה מזערית של האלגוריתם של גוגל, או הטכניקה האופנתית העדכנית לניצול השטחים העוורים שלו. אני פשוט צריך להבין איך עובדים מנועי חיפוש, איך עובדים אנשים כשהם משתמשים בהם, ואיך להתאים בצורה האופטימלית בין התוכן של אתר הפלאש שאני מקדם לבין מנוע החיפוש ולבין הגולשים.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך ניתן ליישם מומחיות באופטימיזציה ובעיצוב אתרים חכם, כדי להגדיל את התנועה באתרך.

עיצוב אתרעיצוב אתרים