עיצוב אפליקציות פלאש מאובטחות. נובמבר 2010 פרקים במאמר:

עיצוב אפליקציות פלאש מאובטחות - חתול ועכבר

עיצוב ווידג'טים, או אפליקציות פלאש ייחודיות, הוא תהליך מורכב ומעורבים בו שלבים רבים:
החל מעיצוב אפליקציית הפלאש ותכנון השמישות שלה (קרא עוד על בניית אתרים בפלאש), עובר בקידוד האפליקציה, וכלה בבדיקות וההטמעה על השרת. מפתחים רבים עוברים את התהליך היקר והמפרך הזה רק כדי לגלות לבסוף, כי הווידג'ט, או אפליקציית הפלאש שלהם נגנבו, שבועות ספורים לאחר עלייתם לרשת.

בשוק קיימות מספר תוכנות יעילות ביותר המציעות לפורץ המתחיל כלים זמינים וזולים ללכידה של קבצים ואפליקציות בפלאש, הורדתם מהאתר והפקת קבצי המקור הפתוחים מהקובץ הסופי (הנדסה הפוכה).

פורץ יכול בקלות רבה, ובלי הבנה כלשהי, לקבל לידיו את קוד המקור העומד מאחורי אפליקציית הפלאש שלך, ולעשות בו כרצונו, בין אם זה לייצר אפליקציות פלאש זהות לשלך,
ובין אם זה לשדרג את אפליקציית הפלאש שלך, ולהפיץ גירסא משופרת שלה ברשת.

במירוץ טיפוסי כזה בין חתול לעכבר, תמיד נמצא העכבר צעד אחד קדימה.
אין דרך וודאית להגן על קבצי ואפליקציות פלאש מפני מאה אחוז מנסיונות הפריצה, על הטכניקות השונות שלהן. מה שכן, גם אם אי אפשר לסכל את הפריצה לאפליקציית הפלאש, ניתן לעכב אותה בצורה משמעותית, וכן להפריד בקלות יחסית בין הפורצים המנוסים, המומחים והעיקשים לבין שאר הליצנים...

ברגע שתהליך עיצוב אפליקציית פלאש (קרא עוד על איך אקדם אתר בנוי בפלאש?) כולל גם הקצאת משאבים להגנה על קבצי המקור, ניתן להביא את האפליקצייה הסופית למצב הגנה כזה, שהעלות של פיצוח מעטה ההגנה תהיה קרובה לעלות העיצוב המקורי, או בכל מקרה, לא משתלמת לפורץ.
עיצוב אתרים וורדפרס
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולשמוע איך אוכל להתאים לאפליקציית הפלאש שלך חבילת אבטחה יעילה וזולה.

עיצוב אתרים