בלוג גלור דיזיין
עיצוב ובניית אתרים

רשימות ומאמרי עומק על בניית אתרים והרשת

על האתר הזה אין צורך להכביר מילים. מי שלא מכיר אותו לא במשחק. כדאי מאד לגלוש ולהתרשם – יותר בגלל שאר הרוח, ופחות בגלל טיפים איכותיים ורלוונטיים לבניית אתרים.
בניית אתרים וורדפרס

A list apart

המדובר באתר רציני ביותר המספק מזה שנים מאמרים מעמיקים על עתיד התעשייה , בנוסף להרהורים וניתוחים של השפעות הטכנולוגיות השונות על טיב הגלישה ברשת והמציאות של עיצוב אתרים במדיום הישן/חדש הזה. האתר מכיל מאות מאמרי עומק ודעה בנושאים כמו: עיצוב אתרים, קוד ותכנות, כתיבת תוכן לאינטרנט, CSS ועוד. האמת – אם אתם צריכים איזה פתרון קונקרטי, אני לא בטוח שזה המקום הטוב ביותר לקבלו. אבל אם יש לכם איזה שעה פנוייה באחר צהריים איטי, קחו לכם כוס קפה או שתיים, התרווחו בכורסה ותגלו מה ההבדל בינינו לבין העולם התרבותי ברמה של ייצור תכנים שאינם לצורכי מסחר גרידא, אלא עם טיפה חזון ושאר רוח.
בלוג שימושי לעיצוב אתרים ובנייתם

מאות מאמרים כבר אמרנו?

5 תגובות ל: “רשימות ומאמרי עומק על בניית אתרים והרשת

 1.   אנה בתאריך: הגיב/ה:

  אתר מדהים. אני גולשת לשם הרבה ותמיד יש להם משהו מעניין לומר. בתור מעצבת אתרים שמנסה להשאר מעודכנת אני יכולה להגיד שזה עזר לי מאד לאורך השנים.

  •   מעצב אתרים בתאריך: הגיב/ה:

   זה באמת אתר מדהים, ואני שמח שאת נעזרת בו. יש לך עוד המלצות לאתרים שמעלים תכנים איכותיים של עיצוב אתרים?

 2.   אנה בתאריך: הגיב/ה:

  האמת שאני לא רשומה לאתרים כאלה. כשאני צריכה עזרה ב-CSS אני פשוט מחפשת קונקרטית מה שאני צריכה. את ליסט אני צורכת להנאתי.

  •   מעצב אתרים בתאריך: הגיב/ה:

   כן, האמת שזה מה שגם אני עושה. כשאני נתקל בקושיית CSS אני פשוט פונה בתפילה לאלוהי מנועי החיפוש, ותמיד נענה. עם זאת, למעצבי אתרים מתחילים יש ערך מוסך בכתובת קבועה ללימוד וקריאה על CSS, לפחות עד שלומדים את הבסיס.

 3.   אנה בתאריך: הגיב/ה:

  אלוהי מנועי החיפוש. זה חשוב לעיצוב אתרים…