בניית אתרים וורדפרס אוקטובר 2010 פרקים במאמר:

וורדפרס ושאלת התוספים, המשך

בפוסט הקודם ראינו כי בעוד שבניית אתרים וורדפרס יכולה ליהנות ממבחר מדהים של תוספים חינמיים, הרי שתהליך הפיתוח שלהם משאיר מקום לשיפורים, ולא מאפשר פתרונות מושלמים בכל המקרים. חוסר היכולת לקנפג חלק מהתוספים, או להתאימם לעברית מהאדמין, מעלה צורך באיש מקצוע כדי להגיע לתוצאה המצופה.

לדוגמא: רכיב הדפסה כלשהו, שהוא רכיב מצויין לדעתי, ומאפשר הדפסה של תוכן בעמוד תוך ניקוי כל האלמנטים הגרפיים המיותרים, נותן פתרון מצויין למאמרים באנגלית, אך לא מספק אופציה לישור לימין. אדם מהשורה, המשתמש בוורדפרס לצרכיו הפרטיים ולא נעזר באנשי מקצוע לבניית אתר הוורדפרס שלו, לא יוכל לעולם להשתמש ברכיב לאתר בעברית, שכן כל הטקסטים להדפסה ייושרו לשמאל.

אליה וקוץ בה

עיצוב אתרים וורדפרס הוא פתרון מדהים, בכך אין ספק.
שלל התוספים המוצעים לבעלי אתרי וורדפרס מסחרר, אך בסופו של יום, יש תוספים רבים שהשימוש בהם אינו אופטימלי. בהרבה תוספים חסר פיצ'ר זה או אחר, ובהרבה מהם אי אפשר להגיע בדיוק ליעדים הרצויים.
חשוב לציין כי כל הרכיבים שעוברים את אישור צוות התוספים של וורדפרס מושלמים מבחינת התאימות שלהם למערכת, ורמת האבטחה שלהם. אין מצב שהתקנת תוסף תפגע באתר בצורה כלשהי. עם זאת, יש הרבה תוספים, שבסופו של יום, מספקים פתרונות חלקיים לצרכים הנקודתיים של בעל האתר (בעיקר אם אלו צרכים ספציפיים וחריגים – כמו אתר בעברית... )

הרבה בעלי אתרים מצפים ממערכת ניהול התוכן שלהם להיות מושלמת.
שלמות אינה ניתנת להשגה, בטח שלא במוצר מורכב כמו מערכת cms. קל להסתכל על ה-10% הריקים של הכוס (משום מה זה קורה בעיקר כשמקבלים דבר מה בחינם דווקא). חשוב לזכור – וורדפרס מציעה מערכת מעולה בחינם. נכון, וורדפרס אינה מספקת פתרון מושלם בכל המקרים, אבל איזה מוצר כן?

עיצוב אתרים וורדפרס

עיצוב אתרים וורדפרס השם לעצמו למטרה להגיע ל-100% מהיעדים תוך שימוש מדוייק בכלים האפשריים חייב להסתייע באיש מקצוע, המכיר את המערכת ויודע לכתוב פאצ'ים לחלק מהרכיבים, בהתאם לצרכים הספציפיים של בעל האתר. אין מנוס. אם רוצים אתר מקצועי צריך להעזר באיש מקצוע.
עם זאת, גם ללא איש מקצוע אפשר להגיע ל-80% מהיעדים – וזה הכח של הקוד הפתוח בכלל, ושל בניית אתרים וורדפרס בפרט.

עיצוב אתרים דרופל
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולקבל עוד מידע על בניית אתרים וורדפרס, ומדוע יכולה הפלטפורמה לספק לך פתרון יעיל וגמיש לצרכי בניית אתרי תדמית.

עיצוב אתרעיצוב אתרים