בניית אתרים וורדפרס אוקטובר 2010 פרקים במאמר:

אגרגציה של rss

בפוסט הקודם עסקנו ביכולת האינדוקס המהירה של וורדפרס, יכולת הנשענת על מנגנון הפינג המובנה. למעשה, הפינג הנ"ל אינו נשלח ישירות לגוגל. הוא נשלח לאתרים העוסקים באגרגציה של אראסאס.

האראסאס היא פלטפורמה המאפשרת לגולש לקבל ישירות עדכונים שבוצעו באתרים בהם הוא מעוניין. פלטפורמה זו חוסכת לגולש את הצורך להכנס בכל פעם מחדש לרשימת האתרים המציעים תוכן בו הוא מעוניין, ולבדוק האם בוצעו בהם עידכונים, והאם התפרסם בהם תוכן חדש. הגולש מקבל רשימה מתומצתת של עדכונים הישר לדפדפן שלו, מבלי להזדקק לגלישה ידנית מפרכת.

אגרגצייה של rss (שהוא בעצמו פורמט אגרגציית מידע) מהווה עוד קיצור דרך, שכן היא מאפשרת לצרכן המידע להתחבר ישירות לאתר המאגד אלפים רבים של אראסאסים, ומאפשר לו להתעדכן בחדשות לפי תחומי מידע, תגיות, מילות מפתח או סוגי מדייה.

בניית אתרים בוורדפרס

בניית אתר בוורדפרס מאפשרת אינדוקס מהיר כל כך, מכיוון שהיא מודיעה לאתרי אגרגציה כאלה על כל עדכון בתכנים. אתרים אלו (דוגמת פינג-או-מטיק ועשרות אחרים) מאגדים בתוכם את כל מה שחדש ברשת, ומחדשים אלפי לינקים לתכנים שונים כל שנייה. גוגל ומנועי החיפוש האחרים, מנצלים את השירות היקר שאתרים אלו מציעים, ושולחים אליהם את הרובוטים המאנדקסים שלהם בתדירות גבוהה ביותר. במקום לסרוק בעצמם את הרשת ולבזבז זמן וכוח חישוב, נעזרים מנועי החיפוש בשירותים אלו, שלמעשה, עושים את העבודה בשבילם.

אתר אגרצייה של אראסאס שמקבל פינג מאתר הוורדפרס שלך, מפרסם לינק ליחידת התוכן שעידכנת. בגלל שמנועי החיפוש נמצאים בו כל הזמן, הם מייד יודעים על העדכון, ושולחים נציג לבדוק אותו באתר. עקרונית, יכול כל אתר להתחבר לרשימה ארוכה של אתרי אגרגציה כאלה. היתרון של וורדפרס הוא במנגנון המובנה שלה, המבצע שירות זה עבורך, מבלי שתצטרך להתאמץ, או אפילו לדעת על האפשרות הזאת.

עיצוב אתרים דרופל
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולקבל עוד מידע על בניית אתרים וורדפרס, ומדוע יכולה הפלטפורמה לספק לך פתרון יעיל וגמיש לצרכי בניית אתרי תדמית.

עיצוב אתר