בניית אתרים וורדפרס אוקטובר 2010 פרקים במאמר:

בניית אתר וורדפרס והפינג

בפוסטים הקודם ראינו כי בניית אתר וורדפרס מעניקה תשתית קידום ואינדוקס מהטובות בשוק. דנו בתהליך האינדוקס של עמודים באינטרנט, וראינו כי עמוד חדש אינו נגיש לגולשים דרך עמוד תוצאות החיפוש עד שאינו מאונדקס בידי המנוע, ומצורף לתוצאות תחת התימה המתאימה לו (בעיני המנוע).

הרובוטים של גוגל סורקים את הרשת, ועוקבים אחרי קישורים כדי להגיע לעמודי תוכן חדשים. עיצוב אתרים לא משפיע על היכולת ועל הקצב של האינדוקס. קצב זה נקבע על ידי פרמטרים אחרים, והעיקרי שביניהם הוא קצב הרענון והחידוש של התכנים (אך גם גיל האתר ומספר הקישורים אליו). בהנחה שהאתר שלנו ממוצע (אין אליו הרבה קישורים והוא חדש יחסית) יבקר הרובוט המאנדקס באתר פעם בכמה שבועות.

הרובוט של גוגל מבקר גם באתר שלך לפרקים, הדרך היחידה (נגיד...) לגרום לו להגביר את קצב הביקורים היא להעלות תכנים חדשים מדי יום, במשך תקופה ארוכה (למעשה, ללא סוף).

בהנחה שרוב בעלי האתרים אינם רוצים להיכנס למחויבות של הזנה אינסופית של תכנים, מהו הפתרון שיכול לאפשר להם לקבל אינדוקס מהיר של עמוד חדש וחשוב שהם מעלים לאתר?

הפתרון של וורדפרס

ובכן, לוורדפרס יש פתרון לבעייה, והוא נקרא פינג. הפינג הוא שדר אלקטרוני קצר שהאתר שלך מעביר לגוף שלישי, שמעביר אותו הלאה לגוגל. הפינג למעשה מודיע לגוגל שאתר הוורדפרס שלך העלה עמוד חדש. פינג זה, חוסך לגוגל את הצורך לסרוק את כל האתר שלך בחפשו אחרי כל עמוד חדש. הפינג מאפשר למנועי החיפוש להגיע ישר לעמוד החדש, ולהוסיף אותו לאינדקס שלהם במהירות שיא.

עיצוב אתרים וורדפרס

עיצוב אתרים וורדפרס לא מספק רק צד ויזואלי אטרקטיבי, הוא מקנה גם יכולות חזקות לקידום אתרים. במסגרת אותן יכולות, מככב הפינג כדובדבן שבקצפת. מי שהעלה עמוד חדש וקיבל אינדוקס תוך חמש דקות (!) יודע היטב מהו כוחו של הפינג הוורדפרסי, מה גם שלעיתים לוקח לגוגל לאנדקס עמודים חודש או יותר (במקרים של מערכות ניהול תוכן אחרות).

הפינג של וורדפס מאפשר לך לקבל אינדוקס מהיר של אתרך, ולזכות לשילוב מהיר של התכנים שלך ברשימת תוצאות החיפוש. כך אתה מקבל הזדמנות להתחיל להתחרות על התנועה, מייד עם הוספת התוכן, ללא עיקוב מיותר.

עיצוב אתרים דרופל
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולקבל עוד מידע על בניית אתרים וורדפרס, ומדוע יכולה הפלטפורמה לספק לך פתרון יעיל וגמיש לצרכי בניית אתרי תדמית.

עיצוב אתרעיצוב אתרים