בניית אתרים וורדפרס אוקטובר 2010 פרקים במאמר:

הקדמה לוורדפרס פינג

בפוסט הקודם ראינו כי עיצוב אתרים מושתת וורדפרס מקנה תשתית מצויינת לקידום.
החל ממבנה האתר, ועובר בלוגיקה, וכלה בשמות העמודים, וורדפרס מעניקה בסיס ידידותי לגוגל ומתחריו, ומספקת נקודת פתיחה אופטימלית במרוץ למקום הראשון ברשימת תוצאות החיפוש.
בניית אתרים וורדפרס נהנית מיתרון נוסף, המהווה את הדובדבן שבעודת קידום האתרים – יכולת האינדוקס.

עיצוב אתרים ומילים

כדי להבין מהו אינדוקס איכותי עלינו להסתכל על הרשת מנקודת המבט של מנועי החיפוש.
עיצוב אתרים נשען על תוכן איכותי, ולא רק ברמת השיווק. התוכן המילולי שמהווה את גוף האתר הוא נקודת הקשר העמוקה והחזקה ביותר של בעל האתר עם הגולש. מעבר לעיצוב אתרים, ולמסרים הויזואליים, העוברים ברמה לא מילולית לגולש, מחפש המבקר באתר שלך תוכן מורכב יותר.

בין אם זה פרטים על מוצרים, או רקע כללי ופרטי התקשרות של החברה, הגולש מצפה "להיתקל" במילים, ומילים אלו צריכות להיות מוגשות בצורה אטרקטיבית, ברורה ומשכנעת. הערך השיווקי של הטקסטים באתר ברור, אך יש למילים באתר שלך גם ערך נוסף, וחשוב לא פחות – המילים תורמות לקידום.

בניית אתרים מושתת על קידום

מנועי החיפוש סורקים את הרשת בחיפושיהם אחר עמודי תוכן מלאים במילים. מילים הן האמצעי היחידי המאפשרת למנועי החיפוש, וגוגל בראשם, להבין מהו הנושא עליו העמוד מדבר, לאיזה קבוצה תימטית שייך האתר, ועד כמה הוא רלוונטי למילים אחרות (שיכולות להיות מחרוזות חיפוש שמקלידים גולשים).
מנועי חיפוש "אוכלים" מילים. זה הדלק שלהם.

כל עמוד תוכן חדש שאתה מעלה לאתר שלך, יושב על השרת וממתין שמנועי החיפוש יבקרו בו.
רק אז יוכלו המנועים לאנדקס אותו (להוסיף אותו לאינדקס העמודים שלהם). רק כך יוכל העמוד להופיע בתוצאות החיפוש. אינדוקס זה של עמודים עשוי לקחת חודשים...
איך גוגל יודע שהעלית עמוד חדש? ובכן, הוא לא. העמוד שלך יכול לשבת חודשים בלי שגוגל ומנועי החיפוש האחרים ישמעו עליו. משך כל פרק הזמן שעמוד כזה ממתין לאינדוקס, אין לגולשים גישה אליו דרך מנועי החיפוש. הוא כאילו אינו קיים. עיקוב זה בחשיפה אינו בלתי נמנע.

בפוסט הבא נראה איך מתמודדת מערכת וורדפרס עם האתגר של צמצום פרק "הזמן המת" של העמוד.

עיצוב אתרים דרופל
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולקבל עוד מידע על בניית אתרים וורדפרס, ומדוע יכולה הפלטפורמה לספק לך פתרון יעיל וגמיש לצרכי בניית אתרי תדמית.

עיצוב אתרעיצוב אתרים