בניית אתרים וורדפרס אוקטובר 2010 פרקים במאמר:

עיצוב אתרים וורדפרס וקידום

ללא ספק, עיצוב אתרים בוורדפרס נהנה ממספר יתרונות. אחד הגדולים שבהם הוא היתרון של אתר וורדפרס על פני מערכות תוכן אחרות בכל הנוגע ליכולות הקידום המובנות של האתר.

קידום אתרים מושתת, על עבודה און-סייט (מבנה אתר אופטימלי וידידותי למנועי חיפוש, מבנה לינקים, תפריטים נגישים לרובוטים של גוגל ועוד) ועבודה אוף-סייט (בעיקר יצירת קישורים). בכל הנוגע לעבודה אוף-סייט, אין לבניית אתרים בוורדפרס יתרון. כל מערכת ניהול תוכן תהנה באותה מידה מלינקים נכנסים. עם זאת, בכל הנוגע לעבודה און-סייט, בניית אתר וורדפרס מסייעת להגיע לתוצאות המיוחלות מהר יותר,
ועם פחות מאמץ.

בניית אתר וורדפרס – דיפולט אופטימלי

בניית אתרים וורדפרס מצטיינת במבנה אתר דיפולטי אופטימלי בצורה יוצאת דופן. בראש ובראשונה, ההיררכיה הברורה של וורדפרס, והחיבור המובנה לתפריטים ידידותיים לגוגל מקנה לרובוטים של מנועי החיפוש גישה קלה ואיכותית לתכנים שבאתר. השימוש בליסטים תקניים להנחת הקישורים הפנימיים בתפריטים, התיאור המובנה של כל קישור וההישענות על תשתית xhtml תיקנית מסייעים כולם במאמץ להבהיר למנועי החיפוש מה קורה כאן, ומה צריך לעשות (לאנדקס).

מעבר ללוגיקה הידידותית, מתפארת וורדפרס גם ביכולות מפוארות במחלקת הלינקים התימטיים.
בניית אתרים וורדפרס מאפשרת לבעל האתר לקבוע את השם וה-url של כל עמוד בצורה נוחה. כך ניתן ללא קושי להפטר משמות המתחם הסבוכים ומרובי המשתנים, המאפיינים חלק גדול ממערכות ניהול התוכן ברשת. שמות בעלי הגיון תימטי מקלים על מנועי החיפוש להבין מה ההקשר התימטי של כל אתר ואתר, וכפועל ישיר, מקלים על בעל אתר הוורדפרס לשייך את אתרו למילות המפתח הרצויות.

השילוב המנצח של לוגיקה ומבנה אתר ברורים ותקניים, יחד עם שמות עמוד תימטיים וחסרי משתנים מייצרים אתר מסודר וברור, המקל על עבדותם של מנועי החיפוש, ונותן דחיפה רצינית ליכולות האינדוקס והקידום שלו. עיצוב אתרים וורדפרס, בניגוד להסתמכות על nערכות בקוד קנייני, מספק פלטפורמה ייעודית לקידום. לא לחינם נחשבת וורדפרס לפלטפורמה החביבה על מקדמי אתרים (ואפילו ספאמרים).

בפוסט הבא ניגע בדובדבן שבקצפת – יכולות הפינג של וורדפרס

עיצוב אתרים דרופל
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולקבל עוד מידע על בניית אתרים וורדפרס, ומדוע יכולה הפלטפורמה לספק לך פתרון יעיל וגמיש לצרכי בניית אתרי תדמית.

עיצוב אתרעיצוב אתרים