בניית אתרים וורדפרס אוקטובר 2010 פרקים במאמר:

וורדפרס ואבטחה

נושא האבטחה הופך להיות יותר ויותר חשוב לבעלי אתרים, בעיקר בישראל.
אתרים היושבים על שרתים ישראליים חשופים יותר להתקפות של האקרים, שכל רצונם הוא לגרום נזק ולהפיל את האתר. לשמחתנו, בניית אתרים בוורדפרס מציעה פתרונות מעולים לאבטחת האתר.

בניית אתרים וורדפרס מציע מספר יתרונות לבעלי אתרים:
  • ליבת אתר וורדפרס כוללת מערך אבטחה הדוק.
  • אתרי וורדפרס תומכים במגוון תוספי אבטחה המשפרים את מערך האבטחה של הליבה.
  • אתר וורדפרס מציעים מגוון יכולות גיבוי אוטומטיים המאפשרים להחזיר לחיים אתר פרוץ בתוך דקות ספורות.

עיצוב אתרים וורדפרס - ליבה מאובטחת

עיצוב אתרים וורדפרס נשען על מערך אבטחה מקיף הבנוי לתוך התשתית הבסיסית ביותר של המערכת – הליבה. ליבת אתר וורדפרס מוגנת בצורה מקצועית ביותר, ללא השוואה לאתרים המושתתים על קוד קנייני.

בבואנו לבחון את איכות האבטחה של אתר, עלינו לשאול את עצמנו מי פיתח אותו, וכמה משאבים הושקעו באבטחתו? כשהמדובר בבניית אתר וורדפרס התשובה לשתי השאלות מעודדת: צוות הפיתוח של וורדפרס מורכב ממאות מתכנתים "שפיצים" ברחבי העולם. על אבטחת וורדפרס מופקדות מספר קבוצות ייעודיות, המורכבות ממוחי אבטחה בעלי שם עולמי, שכל תפקידם לסגור את המערכת בצורה הרמטית.

אתרים המושתתים על קוד קנייני זוכים לעבודת אבטחה מעטה בלבד (אם בכלל).
תהליך הפיתוח של מערכות אלו (בייחוד הישראליות) הוא מאד קצר: צוות הפיתוח מורכב ממתכנת אחד או שניים, העובדים על המערכת פרקי זמן קצרים, וכמעט ולא משדרגים אותה לאחר השקתה. מיותר לציין שאף אחד מהם אינו מומחה אבטחה. במקרה הטוב הם מתאימים את המערכת להגנה מהאיומים הקלאסיים, המתועדים זה מכבר באינטרנט. קל להבין כי איומים אלו הופכים לא רלוונטיים, משעה שהם מוכרים, וההגנה מהם הפכה לנחלת הכלל...

צוותי האבטחה של וורדפרס

צוותי האבטחה של וורדפרס בודקים את ההגנה של כל גירסה, ומספקים עדכוני אבטחה מידי חודש.
עדכונים אלו מתאימים להתפתחויות החדשות בשוק הפריצות, שכן המדובר במשחק מתמיד של חתול ועכבר. כל גאוותם של מתכנתים אלו ברמת האבטחה שהם מספקים, המדובר במשוגעים לדבר, מומחים ברמה עולמית, ששמם הטוב עומד על הפרק...

אם כן, בניית אתרים וורדפרס נהנית מאבטחת ליבה ברמה גבוהה ביותר, ומספקת אתר עמיד ויציב, ללא השוואה למתחרים (שאינם בקוד פתוח). בפוסטים הבאים נמשיך לבחון את מערך האבטחה של וורדפרס, ונראה האם הוא מספק תשובה טובה, בהתחשב בעובדה שאתרי וורדפרס חשופים ליותר איומים מתוקף היותם נפוצים יותר.

עיצוב אתרים דרופל
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולקבל עוד מידע על בניית אתרים וורדפרס, ומדוע יכולה הפלטפורמה לספק לך פתרון יעיל וגמיש לצרכי בניית אתרי תדמית.

עיצוב אתרעיצוב אתרים