בניית אתרים וורדפרס אוקטובר 2010 פרקים במאמר:

וורדפרס ושדרוגים

אחד היתרונות המובהקים של בניית אתרים וורדפרס הוא תדירות השדרוגים החינמיים של המערכת.
מעבר לעיצוב אתרים עדכני בשלל תבניות עיצוביות, מבחר עצום של רכיבים נוספים וממשק ניהול חזק וקל ללימוד ולתפעול, נהנית וורדפרס משדרוגים רציפים מספר פעמים בשנה. שדרוגים אלה זמינים לכל בעל אתר וורדפרס בלחיצת כפתור, ובאים, כמובן, בחינם.

עיצוב אתרים בקוד קנייני

בניית אתרים המושתתים על מערכת ניהול קניינית, כמו המערכות שמציעים סטודיו לעיצוב אתרים בארץ, מאלצת את בעל האתר להסתפק במערכת "קפואה בזמן". מערכות אלו, שלרוב לא עברו שדרוג משמעותי מזה שנים, מתאימות (פחות או יותר) למבנה הרשת של תחילת שנות האלפיים.

הרכיבים, הקוד ואפילו התפיסה המבנית והשימושית אינם מתאימים לדרישות החדשות של ווב 2.0, אינם מותאמים להתממשקות מול רשתות חברתיות, לא מתאימים לדפדפנים מודרניים, ואינם יכולים לעשות שימוש בכלים החדשים הזמינים אונליין. המדובר בעיצוב אתרים מיושן (וברשת שנתיים זה כבר "היסטוריה") ובקוד "דינוזאורי" שממשיך להתקיים לא בזכות היכולות שלו, אלה בזכות מערך השיווק העומד מאחוריו (ועד לא מכבר, בעיקר בזכות העדר האופציות האחרות בשוק).

בניית אתר קוד פתוח

עיצוב אתרים וורדפרס, בניגוד לכך, זוכה לשדרוגים שוטפים תדיר. לא די בזאת שגירסה חדשה לגמרי של וורדפרס יוצאת בערך פעם בשנה, גירסאות משודרגות (בעיקר שדרוגי אבטחה, והתאמת המבנה לעדכונים חדשים בתחום ההגנה מפני ספאם, האקרים וכד') יוצאות מדי חודש חודשיים, כבר שנים.

ואיך בעל האתר יודע על יציאתה של גירסת וורדפרס חדשה?
פשוט מאד. המערכת עצמה מתריעה על כך. בממשק הניהול, דרכו מנהל בעל אתר הוורדפרס את התכנים באתרו, מתקבלת הודעה בכל פעם שזמינה לבעל האתר גירסה חדשה.

ואיך מתקינים אותה?
פשוט מאד. לחיצה אחת על כפתור העדכון עושה את הכל בשבילך.
המערכת יודעת להוריד את הגירסה החדשה, להתקין את הרכיבים ולמחוק את הרכיבים הישנים. לא צריך להתעסק עם כלום מעבר ללחיצה הראשונית על הלינק.

וורדפרס ועדכון תוספים

יתר על כן, גם גירסאות חדשות ועדכונים של התוספים משוחררות מדי פעם, וגם הן זמינות להתקנה באותו אופן. לחיצה אחת והכל נגמר. אין דרך קלה מזאת לשמור על אתר מעודכן, העומד בחזית הטכנולוגיה של הרשת, ומתאים לאיומים החדשים, ולצרכים והיכולות החדשים, המשתנים בקצב כה מהיר ברשת של
סוף 2010.

עיצוב אתרים דרופל
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולקבל עוד מידע על בניית אתרים וורדפרס, ומדוע יכולה הפלטפורמה לספק לך פתרון יעיל וגמיש לצרכי בניית אתרי תדמית.

עיצוב אתרעיצוב אתרים