בניית אתרים וורדפרס אוקטובר 2010 פרקים במאמר:

בניית אתר וורדפרס: מבוא

וורדפרס היא מערכת ניהול התוכן הפופולרית ביותר ברשת, ולא בכדי.
וורדפרס היא מערכת זריזה, מינימליסטית וקלה ללמידה ותפעול. בניית אתרים וורדפרס נוחה מאד למשתמש, ונהנית משלל עיצובי אתרים מרהיבים, ומגוון רחב למדי של תוספים, ראה קוד פתוח כזרז להתפתחות הרשת.

עמודי הניהול של וורדפרס (העמודים בהם משתמש בעל האתר כדי לנהל את התוכן באתרו) מעוצבים למשעי, ומספקים גישה קלה ונוחה לניהול האתר, מה שהופך פלטפורמות כמו פלאש ללא רלוונטיות - איך לבחור אתר? בניית אתר פלאש סטאטי.
מסיבות אלו הפכה בניית אתרים וורדפרס לפרקטיקה הנפוצה ביותר ברשת (12% ממליון האתרים הגדולים ברשת מושתתים על וורדפרס), ומגמה זו רק התחזקה מאז יציאתה של גירסה 3.0 האטרקטיבית.

בניית אתרים בוורדפרס 3.0

ביוני 2010 יצאה הגירסה החדשה של וורדפרס, גירסה שזכתה ל-12 מיליון הורדות תוך 3 חודשים...
גירסה 3.0 הופכת את בניית אתרים וורדפרס למלאכה קלה עוד יותר. הגירסה מציעה שליטה מצויינת ביצירה וניהול של תפריטים (רכיב שהיה חסר במערכת עד כה) והופכת את ניהול האתר למלאכה קלה, ואפילו מהנה...

הגירסה החדשה מאפשרת ניהול של מספר אתרים באדמין אחד, ומציעה שלל שכלולים כמו ניהול הדרים ורקעים, המאפשרים לבעל האתר שליטה יתרה בעיצוב האתרים שלו.

וורדפרס דרופל וג'ומלה

בהשוואה למערכות ניהול תוכן מובילות אחרות, כמו דרופל וג'ומלה, מציעה וורדפרס את הפיתרון הקל והפשוט ביותר. זוהי הבחירה המושלמת לאתרי תדמית, ולמנהלי אתר שלא מעוניינים לסבך את העניינים בפונקציונליות מורכבת מדי. אמנם, וורדפרס מתחילה לגמגם כשהיא נאלצת להתמודד עם אתרים גדולים וחזקים, ואינה מומלצת לשימוש במקרים בהם בעל האתר מעוניין ברכיבים חזקים במיוחד, או בריבוי שפות, אך הדעה הרווחת ברשת היא שמערכת וורדפרס היא הפתרון האידאלי לאתרים קטנים ולאתרי תדמית.

בעוד דרופל מציעה שליטה גרנולרית מפורטת, רכיבים חזקים ויכולות טובות לניהול ריבוי שפות, בניית אתרי תדמית דרופל עשוייה להיות מסובכת מדי להקמה ולניהול. דרופל מתאימה בעיקר לבעלי אתרים שרוצים ממש "לחיות" באתר שלהם, ומוכנים להשקיע את הזמן והלימוד ההכרחי כדי להפוך את האתר לכלי עבודה יעיל שמחולל הכנסה/כניסות בצורה אופטימלית. וורדפרס לא כזאת. וורדפרס מציעה מכסימום תועלת במינימום זמן, ומהווה הבחירה הטובה ביותר לאתר ראשון או לאתרי תדמית. גם שיקולים של קידום תומכים בהקמת אתר וורדפרס, ראה עיצוב אתרים ורכישת לינקים.

בסדרת הפוסטים הבאה נערוך סקירה של היכולות של וורדפרס, נדון ביתרונות ובחסרונות של המערכת, ונראה ביתר פירוט היכן הבחירה בבניית אתרים וורדפרס היא הבחירה המתאימה.

עיצוב אתרים דרופל
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולקבל עוד מידע על בניית אתרים וורדפרס, ומדוע יכולה הפלטפורמה לספק לך פתרון יעיל וגמיש לצרכי בניית אתרי תדמית.

עיצוב אתרים