עיצוב אתרים מחירים מרץ 2011 פרקים במאמר:

עיצוב אתר מהיר

חשיבותו של עיצוב אתרים מקצועי ברורה. אחרי הכל, עיצוב האתרים הוא שקובע במידה רבה את יחס ההמרה של האתר. עיצוב אתרים משדר מסרים תת-מילוליים לגולש, ומדבר איתו בצורה בלתי אמצעית, הנתפסת בעיניו כאמינה: טקסט שיווקי זוכה בדרך כלל ליחס חשדני, שכן הגולש מודע לכך שמילים יכולות להטעות. עיצוב האתר אינו יודע לשקר. עיצוב חובבני ומקרטע, או עיצוב מקצועי ואלגנטי – המסר הנשלח לגולש ברור וחד משמעי.

עם זאת, חשיבותו של עיצוב האתר אינה מסתכמת בצד הויזואלי. המראה, התחושה הכללית, העימוד, השמישות, כולם נקבעים בידי המעצב, אך אלו הם רק חלק מהגורמים המשפיעים על הצלחת האתר. עיצוב האתרים נוגע בעוד מספר נדבכים חשובים, ובסדרת הפוסטים הבאה נעסוק בעיקרי שבהם: נגישות האתר.

עיצוב אתרים ונגישות

נגישות האתר היא מידת ההצלחה של האתר לעבור אל הגולש בשלמותו. אתר שלא עולה בדפדפן מסויים, עולה לאט מדי, לא מותאם לרזולוציה של הגולש או לא עולה בכלל, אינו אתר נגיש. הגולש לא נחשף לתכנים שבו בצורה האופטימלית, ולכן לא יכול לקלוט את המסר השיווקי המוצג בו בצורה טובה. נגישות האתר חייבת להיות גבוהה כדי שמספר רב ככל האפשר של גולשים יוכלו להיחשף לתכניו.

חשיבות רבה מיוסת בשנים האחרונות להתאמת האתר למספר רב ככל האפשר של דפדפנים. הדפדפנים מתחלקים לשתי קבוצות: דפדפנים מודרניים, ודפדפנים מיושנים. בדפדפנים המודרניים ניתן למצוא את פיירפוקס, כרום, אקספלורר 9, אופרה, סאפארי ואבאנט. הדפדפנים המיושנים כוללים את אקספלורר 6,7. שתי הקבוצות מפרשות את קוד האתר בצורה שונה, ולכן חשוב לוודא כי שתי הפרשנויות השונות מגיעות בסופו של דבר לאותה תוצאה, זאת כדי לשמור על אחידות מראה, ולהמנע מ"שבירה" של אלמנטים.

התאמת האתר לרזולוציות שונות מבטיחה כי לא משנה באיזו רזולוציית מסך משתמש הגולש שלך, הוא יוכל להיחשף לתכנים בצורה האופטימלית.

התאמה לדפדפנים ורזולוציות היא אמנם חשובה, אך הפעם נתמקד בנדבך אחר של הנגישות – מהירות הטעינה. נעסוק בהשלכות של פרמטר זה, ונראה איך הוא מושפע מסוג השרת, עליו מאוחסן האתר, וממספר הגולשים הניגשים לאתר ביום. נראה איך מעצב האתרים יכול להשפיע על המהירות, איך יכול המתכנת לעשות זאת, ומהם היתרונות של אתר מהיר.

עיצוב אתרים דרופל
את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ולקבל עוד מידע על בניית אתרים מהירים, ומדוע יכול עיצוב אתרים מהיר להגדיל את יחס ההמרה שלך ולחולל עבורך הכנסה נוספת.

עיצוב אתרים